GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservisdelar 5508482

nr 550 8482

Matservisdelar

ca 65, Rörstrand, mod lila spets

Kondition: krackeleringar, slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

750 kr

måndag 3 november 2008
kl 17:51:17

Rörstrand